Witamy na stronie Bawilandii

W dniu 3 lutego od godziny 17:00 do 19:00 zapraszamy na Bal karnawałowy do Sali Zabaw przy ul. Blachnickiego 3 .

Obowiązuje przebranie. Cena 20,00zł.

Chętnych zapraszamy do zapisania się w Recepcji.

____________________________________________________________________________________________________________

11 września 2011 – otworzyliśmy nową placówkę Bawilandii Kubuś w Sosnowcu przy ul. Blachnickiego 3 (Pawilon ORION – I Piętro). Sala  zajmuje powierzchnię ok. 300 m2  jest przestronna,  dobrze oświetlona, w klimacie bajkowego Kubusia.  W tym dniu wszyscy goście mogli skorzystać z darmowej zabawy i otrzymać wymodelowany kolorowy balonik.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy do odwiedzenia naszej sali. Zapewniamy profesjonalną opiekę pedagoga, super zabawę i relaks dla rodziców.

 

 


 

 

WAKACJE, WAKACJE  i już po ... Jest to najpiękniejszy okres  roku, nie ma szkoły, jest dużo wolnego czasu i wesołej zabawy dla dzieciaków. Tylko rodzice mogą mieć kłopot, gdy pracują a przedszkola i szkoły są zamknięte.
Rozwiązaliśmy ten problem oferując i w tym roku "WAKACYJNĄ  OPIEKĘ" w Bawilandii Kubuś.
Miłe i sympatyczne animatorki zapewniły, aby dzieciom miło upływał czas,  było wesoło i zabawnie, a  wspólnie spędzone chwile pozostaną na długo w naszej pamięci.

ZAPRASZAMY  W  FERIE  ZIMOWE  I WAKACJE  2012.

 

 


 

 

Tego roku (2011) w dniu 29 maja obchodziliśmy Dzień Dziecka. Wstęp  jak co roku był bezpłatny.  Były oczywiście konkursy i zabawy z nagrodami. Rozlosowaliśmy karnety do bawilandii Kubuś oraz bilety do kina Helios w Sosnowcu. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody pocieszenia, kolorowe baloniki i słodycze.

Dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy na następny rok w pierwszą niedzielę czerwca!!!!

 

 


 

 

„Mikołaj już odjechał” - w dniu 6 grudnia 2010r. do naszej Sali zabaw na ul. Sokolskiej 1a w Sosnowcu przyjechał Święty Mikołaj. Pierwsze czekały na niego dzieci z Chrześcijańskiego Stowarzyszenia Dobroczynnego z Będzina oraz dzieci z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych i Niedowidzących z Dąbrowy Górniczej, które były naszymi gośćmi. Impreza miała charakter charytatywny.

Później na Mikołaja oczekiwały wszystkie dzieci, które przybyły na Zabawę Mikołajkową.
Dzieci czekały na niego niecierpliwie i niepewnie, ale na szczęście była z nimi Śnieżynka, która pomogła przygotować się do tego niecodziennego spotkania. Były tez konkursy, tańce i wesoła zabawa przy muzyce oraz poczęstunek. Mikołaj dojechał szczęśliwie, rozdał dzieciom prezenty i niestety odjechał...... Mamy nadzieje, że w przyszłym roku też nas odwiedzi. Dobrze, że zrobiliśmy zdjęcia z Naszym gościem i nie zapomnimy o wspólnej zabawie.

Dziękujemy Panu Piotrowi z portalu „Tata i ja ..." za pomoc w organizacji imprezy oraz przygotowanie słodkości.

 

 


 

 

W dniu 30 maja 2010r. odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka.Tematem tegorocznej zabawy było hasło „JESTEŚMY  BEZPIECZNI  NA  DRODZE”.

Wstęp był wolny i na wszystkich gości czekało mnóstwo atrakcji: gry i zabawy, quizy, krzyżówka, kalambury i wszystko  związane oczywiście z bezpieczeństwem Naszych pociech. Specjalnymi gośćmi byli Panowie Policjanci z Komisariatu Policji w Sosnowcu, którzy dokładnie tłumaczyli dzieciom jak mają zachować się na drodze, na chodniku i innych miejscach lub w sytuacjach, które mogą być dla nich niebezpieczne.
Atrakcją imprezy było oglądanie policyjnego motocykla, na który  można było usiąść i poczuć się jak prawdziwy Policjant,  a także złożenie odcisków swoich palców. Na wszystkich czekały nagrody : bilety wstępu do Aqua Parku NEMO w Dąbrowie Górniczej, Bilety do Kina Helios, karnety do Bawilandii Kubuś oraz balony, lizaki i smakołyki.

W przerwach miedzy konkursami dzieci mogły pomalować sobie buźki oraz potańczyć.
Do wspólnej zabawy zagrzewał Clown Pusio oraz policyjny Pies Sznupek.

Współorganizatorem imprezy był portal internetowy „Tata i ja....” . Dziękujemy serdecznie Panu Piotrowi, Panom Policjantom oraz sponsorom.
Dziękujemy za wspólną zabawę.
ZAPRASZAMY  W  PRZYSZŁYM  ROKU!!!!
DO  ZOBACZENIA.....................